DANCE MEMORY KOMBI 85x195x18cm, Potah AGNOTEX (420g/m²), SADA 1+1 • 6 tuhostí v jedné matraci H2 až H5

Kód: SADA/DAN/KOM/85/195/18/AGN/NEP
K vyzkoušení v prodejně TÁBOR Zvýhodněná sada
Značka: BEDTON
ZDARMAZDARMA 16 002 Kč –10 %
Zdravotní matrace MATTON DANCE MEMORY KOMBI 90x200x18 cm SADA 1+1, v potahu, 6 tuhostí v jedné matraci #01
16 002 Kč –10 % 14 400 Kč / pár 11 901 Kč bez DPH
• Po objednání vyrobíme do 07.08.2024
Protiskluz NON-SKID ?
Úchyty pro přenášení ?

 icon-open   ZOBRAZIT OSTATNÍ NABÍZENÉ VARIANTY

Zvýhodněná sada matrací 1+1. Objednáním obdržíte 2 kusy matrací.

Informace k potahu a doplňkům:

#HIDE#

• konstrukce jádra sendvič 6 tuhostí / oboustranná • výška jádra 18 cm • tuhost H2 / H3 / H4 / H5 • hustota HR 40 kg/m³ • hustota MEMORY 40 kg/m³ • nosnost 130 kg • předpokládaná životnost 7 až 10 let • praní potahu na 60°C • technologie spojení bez lepidel • potah Agnotex 420 g/m²

Detailní informace

Detailní popis produktu

icon-phone-60x60 VOLEJTE PORADCE • 380 831 000

tabulka-tuhosti-dance-memory-kombi-05

Matrace DANCE MEMORY KOMBI 85x195x18 cm je oboustranný sendvičový typ matrace s možností individuálního nastavení až 6 tuhostí.

Výška matrace včetně snímatelného a pratelného potahu je 19 cm. Výška jádra matrace je 18 cm. Z toho výška paměťové pěny jako tvarovací části je 4 cm. Výšky nosných částí jsou 7+7 cm.


► Nastavte si požadovanou tuhost v pohodlí Vašeho domova ◄

• Ideální pro objednání přes internet •
• Bez obav z nevyhovující tuhosti •
• Bez nutnosti návštěvy prodejny •

tabulka-tuhosti-dance-memory-kombi-04


Jádro matrace tvoří kvalitní značková německá paměťová pěna EUROFOAME® a německé studené pěny CARPENTER® a EUROFOAM® o vysoké objemové hmotnosti všech pěn 40 kg/m³.

tabulka-tuhosti-dance-memory-kombi-03-02


Matrace nabízí velký výběr z 6 tuhostí od H2-H3 (měkká-středně tvrdá) až po H5 (velmi tvrdá). Změny tuhosti lze dosáhnout přeskládáním jádra matrace. Podrobný návod na změnu tuhosti je ke stažení v dolní části v záložce SOUBORY.

tabulka-tuhosti-dance-memory-kombi-01tabulka-tuhosti-dance-memory-kombi-02

V tabulce je vidět, že nejoblíbenější varianty jsou dvě (č. 1/3), které počítají s tím, že v horní části je vrstva paměťové pěny. A pak jsou zde čtyři základní varianty (č. 2/4/5/6), u kterých je počítáno s tím, že uživatel leží “jen” na HR studené pěně. I tyto varianty patří mezi oněch 6 tuhostí, protože se běžně vyrábějí matrace pouze ze studené pěny. I varianta poskládaná tak, že kontaktní plochou je studená pěna, může dobře posloužit například v období vysokých veder. Citlivější uživatel na teplo, si přeskládáním na studenou pěnu sice pohorší v tvarování matrace, ale zároveň si tím může ulevit od reakce paměťové pěny na zvýšení komfortní teploty. Takže by bylo mylné tyto varianty mezi 6 tuhostí nepočítat.

Nejoblíbenější varianty

  • č.1 - je nejoblíbenější dámská měkčí varianta
  • č.3 - je nejoblíbenější pánská tužší varianta
Máte dotaz v jaké tuhosti vám matrace přijde?

Zde je odpověď: Základní výrobní tuhostí, ve které matraci dodáváme je pořadové č.3 tedy tuhost H3-H4. Je to ideální startovací tuhost, od které se lze tzv. odrazit při hledání té vaší správné tuhosti. Změna na nejoblíbenější dámskou tuhost č.1 spočívá v jednoduchém prohození dvou dolních vrstev studených pěny. 


Maximální nosnost matrace je do 130 kg. Nicméně podobně jako u běžného automobilu se stále nejezdí maximální rychlostí, tak ani u matrace není optimální, aby se váha uživatele pohybovala na hraně maximální nosnosti. Proto doporučené zatížení matrace pro zachování co nejdelší životnosti je do 110 kg. Předpokládaná životnost je 7-10 let.


Paměťová pěna označovaná jako MEMORY nebo VISCO pěna je jedinečný materiál, který reaguje nejen na tvar těla a jeho váhu, ale pracuje i s jeho teplotu. Díky tomu se vždy perfektně přizpůsobí každému uživateli, okopíruje jeho tvar těla, nenarušuje krevní oběh a nevytváří zbytečný agresivní protitlak v oblasti ramene a pánve při poloze na boku a lopatek a hýždí při poloze na zádech. Svému uživateli tak poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Otlačené boky a ramena budou již minulostí. Dalším bonusem, který paměťová pěna nabídne je klidnější a hlubší spánek díky kterému se ráno budete probouzet odpočatější a uvolněnější. Setkat se můžete z označením "líná pěna" což pochází z anglického "lazy foam" čímž je popsána vlastnost pomalejšího vracení do původního stavu. 

spravna-pozice-telamatrace-s-pametovou-penou


Studená pěna získala svůj název díky postupu výroby za použití mnohem nižších teplot, než při kterých se vyrábí standardní PUR pěna. Technické označení je HR což je zkratka z anglického Hight Resilience neboli vysoká odolnost. Její předností je, že si zachovává výbornou elasticitu i při vyšší objemové hustotě. Je skvěle prodyšná čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly a to vše své díky otevřené buněčné struktuře neboli větším pórům. Vyvinuta byla přímo pro výrobu matrací, aby pro ně zajistila větší prodyšnost, výbornou elasticitu, zvýšený komfort a hlavně delší životnost.

hr-studena-pena-detail-web-detail


DANCE-MEMORY-KOMBI-rovna-rozlitla-cisla-400x202-px-03zdravotni-matrace-bedton-dance-memory-kombi-20


V základní ceně matrace je vysoko-gramážový potah AGNOTEX s vysokým poměrem Lycry. Zip kolem celého obvodu nabídne rozdělení potahu na dvě samostatné poloviny a prát lze tak jen používanou polovinu. Snadněji se s rozděleným potahem manipuluje a rychleji schne. Všechny potahy jsou pratelné na 60°C. Přesné složení potahů a jejich vlastnosti se dozvíte buď v galerii fotografií potahů v horní části pod popisem matrace nebo pak v záložce JAK VYBRAT POTAH.

Díky paměťové pěně se provedení jádra optimálně přizpůsobí sedmi-zónovému tvaru lidské postavy a okopíruje její přirozenou křivku podle tvaru páteře. Technologie spojení jádra je bez lepidel pro snížení zbytečné chemické složky použité při výrobě. Matraci lze umístit na desku (případně podlahu), laťkový rošt bez polohování i s ručním polohováním a lamelový rošt bez polohování i s ručním polohováním. Pro zachování co nejdelší životnosti doporučujeme použit kvalitní lamelový rošt a matracový chránič. Na přání vyrobíme jakýkoliv atypický rozměr.

icon-open   ZOBRAZIT OSTATNÍ NABÍZENÉ VARIANTY

matrace-s-pametovou-penou

Hlavní výhody:

  • výška včetně potahu 19 cm
  • objemová hmotnost použitých pěn 40 kg/m³
  • 6 tuhostí v jedné matraci
  • tuhost od H2-H3 (měkká-středně tvrdá) až po H5 (velmi tvrdá)
  • maximální nosnost 130 kg
  • teplota praní potahu až na 60°C
  • technologie sestavení bez použití lepidel
  • potah Agnotex 420 g/m²

icon-phone-60x60 VOLEJTE PORADCE • 380 831 000

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sady matrací DANCE MEMORY KOMBI
Záruka: 3 roky
? Maximální nosnost: 130 kg
? Doporučené zatížení: do 110 kg
? Předpokládaná životnost: 7-10 let
? Objemová hmotnost: 40 kg/m³ MEMORY, 40 kg/m³ HR
? Výška jádra bez potahu: 18 cm
? Výška včetně potahu: 19 cm
? Šířka x Délka: 85x195 cm
? Tuhost / Tvrdost: H2 (měkká), H3 (středně tvrdá), H4 (tvrdá), H5 (velmi tvrdá)
? Možnost změny tuhosti: změnou pořadí vrstev pěn uvnitř potahu
? Matrace je vhodná pro: ženy, muže, děti, seniory
? Materiál kontaktní tvarovací vrstvy: MEMORY (paměťová pěna VISCO)
? Výška kontaktní tvarovací vrstvy: 4 cm
? Materiál nosné části: HR (studená pěna High Resilience)
? Základní potah: Agnotex + zip kolem celého obvodu
? Praní potahu: na 60°C
? Volba proti-roztočového potahu: Ano
? Pro prodloužení životnosti použijte: kvalitní chránič matrace s membránou, kvalitní lamelový rošt 42 lamel, pravidelné praní potahu, pravidelné větrání, pravidelné vysávání povrchu matrace
? Typ konstrukce jádra: sendvič (6 tuhostí / oboustranná)
? Počet anatomických zón: Individuální zónování díky paměťové pěně
? Technologie spojení vrstev: bez lepidel
? Děrování pro zvýšení prodyšnosti: možnost děrování (příplatek)
? Atypický rozměr: Ano
? Matrace vhodná pro spací polohu: na zádech, na boku, na břiše
? Matraci lze umístit na: lamelový rošt (nepolohovací, polohovací, motorový), laťkový rošt (nepolohovací, polohovací, motorový), pevná deska nebo podlaha
? Certifikáty materiálů: LGA, SGS TÜV, TÜV Proficetr, Öeko-Tex Standard 100, Reach, RoHS, QAS International
? Balení: Hygienicky uzavřený obal

Návod na změnu tuhosti DANCE MEMORY KOMBI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce matrací, roštů a postelí.

Jsme podnikovou prodejnou českého výrobce matrací s tradicí výroby od roku 1997. Dlouhá léta probíhal prodej přímo z výrobní haly bez možnosti otestování tuhosti a ostatních vlastností matrací. Proto přicházíme s nabídnou pořízení matrace přímo od výrobce v kamenné prodejně Fajn Spánek Tábor, ale již s možností matrace komfortně otestovat a od zaškoleného personálu se dozvědět o vlastnostech použitých materiálů. Nabídku jsme rozšířili i na lamelové nebo laťkové rošty a postele z masivu. Tyto produkty nabízíme pod vlastní značkou BEDTON. Zboží zasíláme po celé České republice.

 

Aktualizace ze dne 01.08.2022 - Značka našich produktů MATTON se mění na novou značku BEDTON. Od nynějška budeme postupně všechny naše vlastní produkty označovat tímto novým logem.

matton-zmena-na-bedton

×

Splátková kalkulačka ESSOX