Stále vyrábíme, stále prodáváme ON-LINE a stále odesíláme, jen prodejna je z vládního nařízení uzavřena. Výdej zboží je neomezen.

Nepropustné chrániče na polštáře


Polštářový chránič je skvělým doplňkem polštáře. Zabraňuje průniku jakékoliv vlhkosti do polštáře jako je pot nebo sliny, brání vniknutí šupinkám lidské kůže, vlasům a díky němu se velmi snadno udržuje hygiena lůžka. Chránič polštáře lze prát až na 40°C. Jeho paropropustná membrána ve spodní části umožňuje dýchání polštáře a tím zamezuje vzniku opruzenin a vyrážek. V nabídce máme polštářové chrániče uzavírací na zip, které perfektně obepnou polštář.


 

Nejprodávanější

  • Nepropustný chránič polštáře TENCEL® PIKOLIN HOME 50x70 cm #01 PIK/CHR/POL/TEN/ZIP/50/70
    Chránič polštáře TENCEL®
    Skladem Značka: PIKOLIN HOME Záruka: 2 roky
    Zapínací nepropustný chránič polštáře50x70 cm se zipem. Je určený na polštáře z paměťové pěny rozměru 40x60 cm nebo polštáře z dutého vlákna rozměru 50x70 cm. Díky speciální PU membráně SmartSeal® je extra prodyšný. Polyuretanová membrána ve spodní části zajištuje ochranu před průnikem potu, šupinkami kůže, vlasů, inkontinencí nebo roztočů. Chránič je paropropustný a tím umožňuje bezproblémovou prodyšnost pro dýchání polštáře. Polštářový chránič je bílé barvy a je vyroben ze 100% Lyocell (Tencel®). Vlákno se vyrábí z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech. Odolává bakteriím a neutralizuje zápach. Vyniká vysokou absorpční schopností, která...

    320 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více info zde.