Nepropustné chrániče na polštáře


Polštářový chránič je skvělým doplňkem polštáře. Zabraňuje průniku jakékoliv vlhkosti do polštáře jako je pot nebo sliny, brání vniknutí šupinkám lidské kůže, vlasům a díky němu se velmi snadno udržuje hygiena lůžka. Chránič polštáře lze prát až na 40°C. Jeho paropropustná membrána ve spodní části umožňuje dýchání polštáře a tím zamezuje vzniku opruzenin a vyrážek. V nabídce máme polštářové chrániče uzavírací na zip, které perfektně obepnou polštář.


 

Nejprodávanější

  • Nepropustný chránič polštáře TENCEL® PIKOLIN HOME 50x70 cm #01 PIK/CHR/POL/TEN/ZIP/50/70
    Chránič polštáře TENCEL®
    Skladem Značka: PIKOLIN HOME Záruka: 2 roky
    Zapínací nepropustný chránič polštáře 50x70 cm nebo 70x90 cm se zipem. Je určený na polštáře z paměťové pěny rozměru 40x60 cm nebo polštáře z dutého vlákna rozměru 50x70 cm a 70x90 cm. Díky speciální PU membráně SmartSeal® je extra prodyšný. Polyuretanová membrána ve spodní části zajištuje ochranu před průnikem potu, šupinkami kůže, vlasů, inkontinencí nebo roztočů. Chránič je paropropustný a tím umožňuje bezproblémovou prodyšnost pro dýchání polštáře. Polštářový chránič je bílé barvy a je vyroben ze 100% Lyocell (Tencel®). Vlákno se vyrábí z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech. Odolává bakteriím a neutralizuje zápach. Vyniká...

    od 320 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.