Jak vybrat matraci do pokoje pro hosty

Návštěvy by letos neměly probíhat ve velkolepém stylu, ale Vánoce přeci jenom o setkávání jsou. O tom, že si uděláme čas na blízké a nasloucháme jim, o tom, že si řekneme všechno, co jsme během roku nestihli a o tom, že někdy musíme urazit kus cesty, abychom se viděli. Pokud chcete nabídnout svým hostům pohodlné přespání, poradíme vám s výběrem matrace do pokoje pro hosty.

 

Co očekáváte od matrace do hostinského pokoje?

 

1. Aby byla lehká a snadno se s ní manipulovalo

Položte se na matraci z PUR pěny a okamžitě pocítíte, jak se přizpůsobuje tvaru a váze vašeho těla. Její lehkost zajišťuje snadnou manipulaci a je vhodná i pro alergiky, protože se v ní nedrží roztoči, ani plísně.

 

2. Aby byla zdravotní, ale ne moc drahá

Dopřejte svým hostům kvalitní spánek na oboustranné matraci se dvěma tuhostmi. H2: měkká a H3: středně tvrdá. Značková studená pěna CARPENTER® a 7zónové provedení jádra zajišťuje anatomickou oporu páteře a kvalitní spánek pro vaše blízké.

 

3. Aby byla druhá zdarma

Zajistit spaní pro hosty je někdy nezbytnost, do které nechceme příliš investovat. Nabízíme i matrace, ke kterým dostanete druhou zdarma. Doporučujeme vybrat kombinaci různých tvrdostí. Model FUNKY PUR nabízíme ve variantě H2: měkká (spíše pro ženy) + H5: tvrdá (spíše pro muže).

 

 

4. Aby šla složit nebo vyfouknout

Skládací a nafukovací matrace jsou fajn na cestování pro dobrodruhy, ale na domácí spaní absolutně nevhodné. Nemohou zajistit optimální oporu páteře, a proto je v našem portfoliu vůbec nenabízíme.

 

5. Aby šel vyprat potah

Všechny naše matrace mají potah na zip, který můžete sundat a vyprat v pračce na 60 °C. Máte tak jistotu snadné údržby, ať už si vyberete kterýkoliv model.

 

Prohlédnout všechny matrace

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení