Stále vyrábíme, stále prodáváme ON-LINE a stále odesíláme, jen prodejna je z vládního nařízení uzavřena. Výdej zboží je neomezen.

Nepromokavý a nepropustný chránič matrace nebo polštáře


Matracové chrániče a polštářové chrániče jsou velmi šikovnou pomůckou pro udržování vysokého hygienického standardu matrací a polštářů. Brání průniku jakékoliv tekutiny, šupinek lidské kůže, vlasů a dalších nečistot. Nepropustný chránič matrace nebo nepropustný chránič polštáře ocení také alergici. Roztoči nemají šanci touto pevnou překážkou projít a usídlit se v jádru matrace nebo polštáře.


 

Nejprodávanější

  • Nepropustný chránič matrace s výškou bočnice 35 cm #01 BRO/CHR/TUN/FRO/80/200/35
    Matracový chránič FROTÉ nepropustný
    Chránič skladem Záruka: 2 roky
    Napínací nepropustný matracový chránič s gumou dokola. Polyuretanová membrána ve spodní části zajištuje ochranu před průnikem potu, šupinkami kůže, vlasů, inkontinencí nebo roztočů. Chránič je paropropustný a tím umožňuje bezproblémovou prodyšnost pro dýchání matrací. Chránič matrace je bílé barvy a je vyroben z kvalitní froté pleteniny (80%) a polyesteru (20%). Boky chrániče jsou z Jersey 100% bavlny. Pletenina je z velmi příjemných a jemných česaných přízí, díky nimž je chránič příjemný na omak. Výška boku chrániče 35 cm (pro matrace výšky 10-30 cm). ► Poradíme Vám s...

    od 520 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více info zde.