O nás

Co pro nás znamená fajn spánek

Mít kam po náročném dni složit hlavu a dát tělu čas si odpočinout. Chceme něco, co nás obejme a zbaví té tíhy, kterou si s sebou celý den nosíme. Postel je prostor pro naše sny, pro plánování, pro sdílení intimity a pro ukládání vzpomínek. Všechno, co do našich matrací vtisknete, si zapamatují a uchovají. V okamžicích, kdy se budete chtít ponořit do snění, vás jejich měkkost pohltí a jejich pevnost podrží. Věříme, že když se fajnově vyspíte, dokážete měnit sny ve skutečnost.

Naše historie sahá až do roku 1997. Za tu dobu jsme prořízli tisíce vzorů matrací a otestovali nekonečné množství druhů a materiálů. Díky tomu vám dnes můžeme nabídnout matrace a další doplňky pro fajnový spánek, které jsme sami vyzkoušeli a za kterými si stojíme.

 

Jak vyrábíme matrace

Prvotřídní matrace značky BEDTON vyrábíme z materiálů výpěňovny Carpenter, Eurofoam a Sitab, latexový materiál nám dodává značka Artilat a přírodní materiály si vozíme z Ko-Si. Jádra řežeme tak, aby do sebe jednotlivé kousky zapadaly, čímž minimalizujeme použití lepidel. Díky našim dodavatelům a dlouholetým zkušenostem můžeme vyrábět matrace, které jsou kvalitní, zdravé a na kterých si skutečně odpočinete.

 

Kde vyrábíme rošty

Lamelové rošty a laťkové rošty pro nás subdodavatelsky pod naší privátní značkou BEDTON vyrábí náš slovenský partner. Pečlivě vybíráme každou konstrukční část roštů, tak aby splňovala naše nároky na kvalitu, flexibilitu a životnost. Proto jsou naše rošty originální a jedinečné. Lamelový rošt je pak nedílnou součástí naší nabídky. Když se správně zkombinuje kvalitní lamelový rošt s kvalitní matrací tak se fajnový spánek dostaví skoro ihned.

Kde prodáváme

Výrobní tým, starající se o produkci matrací čítá desítky zaměstnanců. Nicméně náš prodejní tým starající se o prezentaci a distribuci výrobků značky BEDTON je zatím v užším složení. My z prodeje máme zázemí v naší kamenné prodejně Fajn Spánek, která se nachází kousek od naší výrobní haly v Táboře. Všechny produkty Vám zvládáme odprezentovat v týmu obchodníků Zuzka, Patrik a Tomáš a týmu expedice Terka a Tomáš.

×

Splátková kalkulačka ESSOX