Dárkové poukazy

Chcete někomu blízkému pořídit fajn spánek, ale nemáte jistotu, že vámi vybraná zdravotní matrace nebo lamelový rošt bude dotyčné osobě vyhovovat? Nebo si nejste jistí, v jakém druhu masivu nebo odstínu nebo designu se bude Vámi obdarované osobě postel líbit? Než se splést, tak raději pořiďte dárkový poukaz, se kterým si pak dotyčný vybere vše ke své spokojenosti.

 

Nejprodávanější

  • darkovy poukaz vzor 02 Doprava zdarma POU/500
    DÁRKOVÝ POUKAZ • SLEVOVÝ KUPÓN
    Skladem Značka: MATTON
    Objednávku na Dárkový poukaz - Slevový kupón vždy dokončete samostatně bez jakéhokoliv jiného zboží. V jedné objednávce se může nacházet více Dárkových poukazů - Slevových kupónů. Dárkový poukaz - Slevový kupón si můžete nechat zaslat do druhého pracovního dne na email nebo do třetího pracovního dne na adresu (zároveň na email). Formát Dárkového poukazu - Slevového kupónu je DL a lze ho umístit do podlouhlé obálky velikosti 11x22 cm. Pokud si zvolíte zaslání na adresu, tak pro Vás Dárkový poukaz - Slevový kupón barevně vytiskneme a zašleme. Při požadavku na zaslání na adresu, zvolte na konci objednávky způsob dopravy EMAILEM - (v případě požadavku i Poštou) a my následující...

    od 500 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.