Stále vyrábíme, stále prodáváme ON-LINE a stále odesíláme, jen prodejna je z vládního nařízení uzavřena. Výdej zboží je neomezen.

Dárkové poukazy

Chcete někomu blízkému pořídit fajn spánek, ale nemáte jistotu, že vámi vybraná zdravotní matrace nebo lamelový rošt bude dotyčné osobě vyhovovat? Nebo si nejste jistí, v jakém druhu masivu nebo odstínu nebo designu se bude Vámi obdarované osobě postel líbit? Než se splést, tak raději pořiďte dárkový poukaz, se kterým si pak dotyčný vybere vše ke své spokojenosti.

 

Nejprodávanější

  • darkovy poukaz vzor 02 Doprava zdarma POU/500
    DÁRKOVÝ POUKAZ • SLEVOVÝ KUPÓN
    Skladem Značka: MATTON
    Dárkový poukaz - Slevový kupón si můžete nechat zaslat do druhého pracovního dne na email nebo do třetího pracovního dne na adresu (zároveň na email). Formát Dárkového poukazu - Slevového kupónu je DL a lze ho umístit do podlouhlé obálky velikosti 11x22 cm. Pokud si zvolíte zaslání na adresu, tak pro Vás Dárkový poukaz - Slevový kupón barevně vytiskneme, umístíme do laminovací fólie a zašleme. Při požadavku na zaslání na adresu, zvolte na konci objednávky způsob dopravy KURÝREM a my následující pracovní den předáme obálku české poště. Doručení pak očekávejte další pracovní den po odeslání. Pro jistotu doručení Vám Dárkový poukaz - Slevový kupón zašleme i na Váš email. Při požadavku na...

    od 500 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více info zde.