Materiály pro výrobu matrací BEDTON

Vždy používáme kvalitní materiály

Nedávalo by smysl tvrdit, že všechny naše matrace jsou z materiálů s nekonečnou životností a že všechny jsou úplně nejlepší na světě. Tuto "pohádku" Vám bude vnucovat podomní prodejce, ve snaze Vám prodat matraci z pěny vhodné sotva na výrobu houbiček na nádobí, ale nikoliv na výrobu kvalitní matrace. Dnes se zákazníci ale nedají tak snadno obalamutit a každý sám tuší, že jsou prostě lepší a horší materiály.

My ve FajnSpánku se za nic neskrýváme a do názvů matrací jsme se umístili i názvy použitých materiálů. Kvalita je vzestupná, tak jak je vypsáno níže. Čím lepší kategorie pěny a čím vyšší objemová hmotnost, tím lepší prodyšnost a životnost.

Kombinacemi tuhostí materiálů pak dosahujeme stylu tvarování pro jednotlivé matrace. Ty rozdělujeme buď jako SOFT / MEDIUM / HARD nebo používáme přesnější označení H1 ( velmi měkká) / H2 (měkká) / H3 ( středně tvrdá) / H4 (tvrdá) / H5 (velmi tvrdá).

Nestydíme se za to že, naše základní výrobní linie matrací je z PUR pěny nebo-li lidově řečeno z molitanu, ale máme za skoro 20 let praxe vychytané typy PUR pěn, které jsou kolikrát schopny strčit do kapsy i některé kategorií vyšší studené pěny od různých výpěňoven. U každé matrace poctivě vypisujeme jak dlouho by Vám měla sloužit, tedy jakou má předpokládanou životnost. Pokud se chcete o problematice materiálů dozvědět něco více, neváhejte nás navštívit v naší prodejně Fajn Spánek Tábor, kde je většina matrací s většiny materiálů vystavená a připravená k vyzkoušení.

Pokud jste z větší dálky, neváhejte nám zavolat. Rádi Vám vše dopodrobna vysvětlíme. Infolinka: 380 831 000

Polyuretanová pěna PUR

Tento základní typ pěny je vhodný spíše pro občasné přespání na přistýlce, jako matrace do pokoje pro hosty nebo na chalupu, kde bude skvěle plnit svoji funkci a zároveň vám dlouho vydrží. Chcete-li ale kvalitní oporu pro celé tělo každou noc, věnujte pozornost materiálům níže.

Vylepšená hybridní pěna ENDURE™

Je výborně prodyšná a rovnoměrně odvádí teplo, takže vám bude ochotně sloužit každé roční období po celý rok. Při správné péči vydrží 7 až 10 let.

Prodyšná studená pěna HR

Kdybychom HR pěnu rozřízli, uvidíme miliony malinkých dírek, které zajišťují rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. V létě dokáže regulovat pocení, v zimě vás příjemně zahřeje. Tato studená pěna se používá do 7zónových matrací, které podpírají každou část těla tak, aby páteř byla ve správné vodorovné poloze.

Paměťová pěna VISCO

Pokud chcete dosáhnout maximálního relaxu během spánku, vybírejte matraci, která kombinuje paměťovou pěnu VISCO se studenou pěnou HR. Úžasná tvárnost a zdravá opora těla pro všechny věkové i váhové kategorie.

Termoregulační paměťová pěna SERENA®

Vybíráte partnerskou matraci? Pěna SERENA® bude ta správná volba. Má totiž unikátní schopnost nepřenášet otřesy, takže se v klidu vyspíte, i kdyby měl váš partner divočejší sny. Jsme jediní v ČR, komu se podařilo tuto pěnu získat. Původně totiž byla vyvinuta pouze pro americký trh.

Extra odolná pěna XDURA®

Osvědčená a léty prověřená kvalita. Tento typ pěny se právem těší oblibě po celém světě. Splňuje totiž vše, co náročný zákazník vyžaduje – prodyšnost, elasticita, zdravá opora celého těla.

Přírodní LATEX

Spánek na měkoučkém přírodním kaučuku je výjimečně příjemný, protože latex má schopnost velmi rychle reagovat na jakoukoliv změnu polohy. Díky své tvárnosti a prodyšnosti budete mít pocit, jako by matrace doslova dýchala s vámi. Skvělá pro alergiky (latex odpuzuje roztoče).

Taštičkové jádro 

Klasická pružinová matrace ušla od dob našeho mládí dlouhou cestu. Každá jedna pružina je ukryta v tzv. taštičce, takže nehrozí, že by se vytlačila na povrch a způsobila nepříjemné otlaky. Stále ale platí, že pruží více než matrace pěnová, proto ji nedoporučujeme dětem. Tedy pokud nechcete mít z matrace trampolínu.

×

Splátková kalkulačka ESSOX