Matrace 160x190 cm

Kvalitní české matrace BEDTON vyrábíme sami a na míru vašim potřebám. Proto jsme schopni vyrobit matrace v atypickém rozměru a z různých materiálů, včetně široké matrace 160x190 cm.

Rozměr matrace 160 x 200 cm patří mezi nejoblíbenější, proto ji nabízíme také ve zkrácené délce 160 x 190 cm. Poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek dvou lidí menší postavy, zároveň ale zabírá mnohem méně místa než nejběžnější dvoulůžková matrace 180x200 cm. Je proto vhodná, když hledáte kompromis mezi komfortem a šetřením prostoru.

Mezi nejvyhledávanější provedení patří matrace ze studené pěny HR a matrace z paměťové pěny VISCO. Nabízíme ale také pěnové matrace v provedení polyuretanová PUR pěna z vylepšené hybridní pěny ENDURE™, termoregulační paměťové pěny SERENA® nebo extra odolné pěny XDURA®

Matraci lze umístit na desku (případně podlahu), laťkový rošt bez polohování i s polohováním a lamelový rošt bez polohování i s polohováním. Pro zachování co nejdelší životnosti doporučujeme použít kvalitní chránič matrace 190x160 cm.

×

Splátková kalkulačka ESSOX