Středová lať do postele • 216 cm (možno zkrátit)

Kód: STR/LAT/6/216
Vystaveno v prodejně TÁBOR
Značka: BEDTON
495 Kč / ks 409 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Samostatná středová lať pro podepření bočnic roštů uprostřed dvoulůžka. Šířka latě 6 cm, délka 216 cm, výška materiálu 2,5 cm. Materiál smrk. Součástí dodávky není opěrná noha ani polohovací postelové kování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samostatná středová lať pro podepření bočnic roštů uprostřed dvoulůžka. Šířka latě 6 cm, délka 216 cm, výška materiálu 2,5 cm. Materiál smrk. Součástí dodávky není opěrná noha ani polohovací postelové kování. Středová lať se může lišit oproti prezentované fotografii v systému nasunutí opěrné nohy do přidaného hranolu.

 

Lať je možné zaříznutím zkrátit na vhodnou délku do Vašeho rámu postele. Zkrácení latě zaříznutím provádí zákazník sám. Tuto službu nenabízíme.

  • Délka 216 cm, kterou je možné zaříznutím zkrátit
  • Šířka 6 cm | Výška 2,5 cm
  • Materiál smrk
  • Uprostřed otvor pro umístění opěrné nohy
  • Nosnost při správném umístění do rámu postele - 400 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly k postelím
Záruka: 2 roky
Délka: 216 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-bedton-do-popisu

Jsme podnikovou prodejnou českého výrobce matrací s tradicí výroby od roku 1997. Dlouhá léta probíhal prodej přímo z výrobní haly bez možnosti otestování tuhosti a ostatních vlastností matrací. Proto přicházíme s nabídnou pořízení matrace přímo od výrobce v kamenné prodejně Fajn Spánek Tábor, ale již s možností matrace komfortně otestovat a od zaškoleného personálu se dozvědět o vlastnostech použitých materiálů. Nabídku jsme rozšířili i na lamelové nebo laťkové rošty a postele z masivu. Tyto produkty nabízíme pod vlastní značkou BEDTON. Zboží zasíláme po celé České republice.

 

Aktualizace ze dne 01.08.2022 - Značka našich produktů MATTON se mění na novou značku BEDTON. Od nynějška budeme postupně všechny naše vlastní produkty označovat tímto novým logem.

matton-zmena-na-bedton