OSMO 3029 na všechny odstíny nábytku mimo bílého • čištění / údržba / regenerace

Kód: OSMO/3029/05L/SROUB
K vyzkoušení v prodejně TÁBOR DOPRAVA ZDARMA nad 1.090 Kč
Značka: OSMO
580 Kč / ks 479 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

• aplikace šroubovací uzávěr • čistí, regeneruje a udržuje olejované voskované povrchy • vhodné na všechny odstíny mimo bílého • obsah 0,5 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

OSMO 3029 je prostředek pro údržba, čištění a regeneraci olejovaných a voskovaných ploch nábytku, kuchyňských pracovních desek a podlah. Čistí a regeneruje zároveň a zásobuje dřevo přírodními tvrdými vosky (karnaubový a kandelinový vosk). Obsah 0,5 l.

Čas od času potřebuje Váš dřevěná nábytek regeneraci neboli oživení svého vzhledu. V domácnostech je to zpravidla třeba teprve po měsících užívání. Ideální k tomu je OSMO 3029 vosková údržba a čistící prostředek v jednom. Tak bude regenerována olejovosková ochranná vrstva a Váš nábytek si uchová svůj původní vzhled.

OSMO 3029 vosková údržba a čisticí prostředek slouží k příležitostnému oživení dřevěných podlah s úpravou povrchu olejovoskem, nábytku a rovněž jiných naolejovaných a navoskovaných dřevěných ploch ve vnitřních prostorách. Při řádné údržbě je povrch ošetřen přírodními, zdravotně nezávadnými tvrdými vosky. Plocha zůstane odolná, aniž by se vytvořil film. OSMO 3029 lze použít na všechny povrchy, které jsou odolné proti lakovému benzínu jako např. dřevo, korek, linoleum, PVC, krytiny z plastu, kámen, dřevo, mramor a keramické dlaždice. Vosk odpuzuje nečistoty. Ani silné znečištění nepronikne do podkladu. U neznámých povrchů je třeba provést zkoušku. Na bezbarvé a všechny barevné podlahy (mimo bílé) použijte OSMO 3029. Zaschlý nátěr je bezpečný pro lidi, rostliny a zvířata Vhodný i pro dětské hračky. Vyhovuje požadavkům DIN EN 71.3; odolný vůči potu a slinám

Popis produktu: Bezbarvý nebo transparentní ošetřující vosk pro občasné oživení dřevěných podlah ošetřených tvrdým voskovým olejem stejně jako nábytku a jiných olejovaných nebo voskovaných dřevěných povrchů v interiéru. Při přiměřené péči zůstávají plochy ošetřené přírodními, zdraví nepoškozujícími tvrdými vosky (karnaubový a kandelinový vosk). Ošetřené podlahy zůstanou odolné bez toho, aniž by se na nich tvořil film.

Doporučené použití: Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek ve spreji je ideální pro odstraňování odolných skvrn, jako jsou tuky nebo skvrny od krému na bot a krásně oživí povrchy  ošetřené Osmo Tvrdým voskovým olejem. Lze aplikovat na všechny odstíny včetně přírodního odstínu, ale mimo bílého odstínu na ten je určen přípravek OSMO 3087.

Složení: Výrobek na bázi přírodních rostlinných vosků (karnaubový a kandelinový vosk), parafínu, alifatických uhlovodíků (> 30%).

Fyzikální vlastnosti: specifická hmotnost: 0,77 – 0,8 g/cm3 viskozita: > 30 s (DIN EN ISO 2431/3mm, hustý) zápach: slabý, jemný; po zaschnutí bez zápachu, teplata vzplanutí: > 60 °C (DIN EN ISO 2719)

Skladovatelnost: Trvanlivost 5 let a déle, je-li výrobek uchováván v těsně uzavřených obalech na suchých místech. Pokud výrobek vlivem nízkých teplot zhoustne, je třeba ho pro znovunabytí původní konzistence ponechat při pokojové teplotě po dobu 24-36 hodin před vlastní aplikací.

Příprava: Dřevěný povrch musí být prostý prachu a suchý. Pro tento účel postačuje prachovka, mop nebo vysavač.

Zpracování/Aplikace: Pro odstranění skvrn a intenzivní péči naneste přípravek OSMO 3029 vosková údržba a čisticí prostředek pomocí utěrky z mikrovlánka na čištěnou plochu (cca 2 čajové lžičky na m2). Pokud je to třeba u silně odolných skvrn, vydrhněte je pomocí naší utěrky s naneseným přípravkem OSMO 3029 vosková údržba a čisticí prostředek.

Vydatnost : Vydatnost přípravku OSMO 3029 Vosková údržba a čisticí prostředek závisí významně na nasákavosti a stupni znečištění ošetřovaného povrchu. 1 litr přípravku postačí pro přibližně 80 - 100 m2 plochy, 2 čajové lžičky na 1 m2.

Doba schnutí: Přibližně 30 – 40 minut (za běžných klimatických podmínek: 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nízkých teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkosti se prodlužuje doba schnutí. Během schnutí zajistěte dostatečné větrání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a čištění výrobků z masivu
Záruka: 2 roky
Obsah: 0,5 l
Aplikace: šroubovací uzávěr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX